Hakkımızda
Hakkımızda

   

    SARI HUKUK BÜROSU, Avukat Gökhan SARI tarafından Eskişehir’de kurulmuştur. Hukuk büromuz kurulduğu günden itibaren; avukatlık mesleğinin etik değerlerine saygılı, kayıtsız şartsız her koşulda adalet ve hukukun üstünlüğü ilkelerini gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir. SARI HUKUK olarak; sorumluluk, bilgi, kalite ve sadakat prensibi ile müvekkil odaklı çalışmaktayız.

      SARI HUKUK BÜROSU olarak hukukun çeşitli dallarında sürekli geliştirilen ve farklılaştırılan üstün kaliteli hukuk hizmetlerimiz vasıtasıyla, müvekkillerimizin hukuki sorun yaşamasının önlenmesi ve yaşanan hukuki sorunların etkin bir şekilde çözüme kavuşturulmasını amaçlamaktayız. Müvekkilimizin bilgi mahremiyetini önemsemekte; müvekkillerimize koruyucu ve uyuşmazlık bazlı hukuki destek vermekteyiz. Bu ilkelerimiz ve prensiplerimiz çerçevesinde pratik, sistematik ve hızlı ulaşılabilir avukatlık hizmeti sunmaktayız. Sonuç ve çözüm odaklı çalışmalarımız ile hukukun her alanında faaliyet göstermekteyiz. 

 

 

 

AV. GÖKHAN SARI KİMDİR?

 

     Sarı Hukuk Bürosu’nun kurucusu olan Avukat Gökhan SARI 1994 Eskişehir doğumludur. İlk ve orta öğrenim eğitimini Eskişehir 100. Yıl İlköğretim Okulu’nda, lise eğitimini Eskişehir Muzaffer Çil Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2016 yılında Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş ve akabinde Eskişehir Barosu’nda avukatlık stajını tamamlamıştır. 2018 yılında Sarı Hukuk Bürosu’nu kuran Avukat Gökhan Sarı miras hukuku, icra ve iflas hukuku, aile hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, ceza hukuku başta olmak üzere hukukun çeşitli dallarında uzmanlaşmaktadır.

Whatsapp Bilgi Al